Bu site emekli olmuştur. Arşiv amaçlı olarak BT AKADEMİ sponsorluğunda yayın hayatına devam etmektedir.
C#nedir?com
 
Site İçi AramaSİTE İÇİ ARAMA
Üye Girişini AçÜye GİRİŞİ
Üye girişi için tıklayın.
Kullanıcı Adı
Şifre
 
Beni her zaman hatırla
Bir hafta boyunca kullanıcı bilgilerinizi kullanıcı çıkışı yapana kadar hatırlar. (Paylaşılan bilgisayarlarda önerilmez.)
 
Şifremi / Kullanıcı Adımı unuttum.
 
.net TV RSS GÜNCEL MAKALELER
emre TAŞ
Başlangıç
emre TAŞ
yazının devamı >
Hüseyin Çelik
Captcha ve Captcha'nın OCR ile analizi
Hüseyin Çelik
yazının devamı >
Önsel Akın
NHibernate
Önsel Akın
yazının devamı >
Mehmet Sencer Karadayı
Lightswitch' e Giriş
Mehmet Sencer Karadayı
yazının devamı >
emre TAŞ
Başlangıç
emre TAŞ
yazının devamı >
Makale Gönder Bende Yazmak İstiyorum
.net TV RSS.NET TV
Android OS Üzerinde Yazılım Geliştirme Android OS Üzerinde Yazılım Geliştirme - Kubilay Kulaoğlu
Android ile Programlamaya Başlangıç Android ile Programlamaya Başlangıç - kubilay Kulaoğlu
WPF-Chart  Kontrolü WPF-Chart Kontrolü - Görkem Sezgin
Silverlight'a Temel Bakış Silverlight'a Temel Bakış - Görkem Sezgin
Linq Teknolojisi Linq Teknolojisi - Görkem Sezgin
Video Gönder Bende Yayınlamak İstiyorum
anketAnket
.NET Yeniliklerini Takip Etmek Sizin İçin Nekadar Önemli ?Diğer anketler ve sonuçları için tıklayın.
  Diğer Herşey
Sponsorlar
BT Akademi
Medya Portakal
Video Hosting Sponsoru
Csharpnedir.com bir Ineta üyesidir
Uzman Abi
Her Yönüyle C# - Sefer Algan
 
C# Akademi devam ediyor...
C#nedir?com'un beğenilen ve yoğun ilgi gören C# Akademi programına devam ediyoruz. 18 Nisan 2006 'da bu sefer 2 aylık bir süreye yayılan eğitim indirimli fiyatı ile sunuluyor. Detaylar ve kayıt için haberi okuyunuz.
C# Akademi - Türkiyenin İlk C# 2.0 Programı
Eğitim Tarihi Başlangıç : 18 Nisan 2006 Salı

Bitiş : 1 Haziran 2006

Saat Salı ve Perşembe Günleri - 19:00 - 22:00
Kontenjan 10
Eğitim Yeri BT Akademi Kadıköy, İstanbul
Adres ve Kroki için tıklayınız.
Eğitim Ücreti 500 YTL + KDV

C# Akademi yeni dönemi ile 18 Nisan’ da başlıyor!

C# Akademi programı yeni dönem eğitimi ile birlikte sizlerden gelen istekler doğrultusunda hafta içi gündüz saatlerinde başlıyor. Üç yıl boyunca onlarca kişi C# dilini öğrenebileceği en güzel şekilde bu eğitim programı sayesinde öğrendi. Bu süre zarfında büyük özveri ile birikimlerini katılımcılarla paylaşan Sefer Algan, Burak Selim Şenyurt ve Oğuz Yağmur yeni dönem eğitim programı ile tekrar sizlerle buluşuyor. C# Akademi gerek Ankara gerekse İstanbul’’da düzenlemiş olduğu kaliteli eğitim programlarına ilgi gösterdiğiniz için bütün katılanlara teşekkürlerimizi iletiyoruz.

C# Akademi hakkında ne dediler:

Ben yaklaşık 10 yıl IBM Mainframe platformunda projeler geliştirmiştim. İşimden ayrıldıktan sonra herkesin yaptığı gibi birşeyler yapmayı düşünüyordum. Bu arada iş ilanlarını incelediğimde genel olarak .NET, ASP.NET, C#, XML, gibi çoğunluğunu Microsoft platformunun oluşturduğu iş ilanlarıyla karşılaşıyordum. Değişen bu koşullara adaptasyon sağlamamın zamanı gelmişti. Internette konu ile ilgili web site’lara bakınırken csharpnedir.com’a ulaşmış ve ihtiyacım olan ve çoğu sorularıma orda yanıt bulmaya başlamıştım. Bir yandan makaleleri okuyordum, diğer taraftan gerçek bir proje üzerinde çalışıyorum. Öğrendiklerimi uygulamaya çalışıyordum. Bu sürecle biraz daha gayret ve kaynak araştırması yaptığım sırada csharpnedir’den C# eğitimi verecekleri ilanı okumuştum. Diğer eğitimlerin fiyatlarını incelediğimde çok da ekonomik gelmişti. Katılmaya karar vermiş sadece hafta sonları gidiyordum. İçerik olarak çok temel ve temel mantığına dönük olan eğimtimde eğitmenlerimizle olan çok iyi diyalog ve sorulan her soruya verilen cevap tatmin ederken diğer yandan tüm konulara uygun olarak daha önceden azırlanmış çok iyi örneklerle kafamda ki bilgiler arşivlenmeye başlamıştı. 1 Ayın sonunda projemi tamamlamaya çok az kalmış. İhtiyacım olan soruların çözümlenmesi için gerekli olan altyapı ihtiyacını gidermiştim.

Hıdır Keser, C# Akademi Katılımcısı, İstanbul
Kursa başlamadan önce C# ve .NET hakkında bir kaç kitap karıştırmıştım ama konu hakkında kendimi yeterli düzeyde görmediğim için bu kursa katıldım. Kurs sonunda, konu hakkında varolan bilgilerimi disipline ederek C# ’’ın hiç bilmediğim diğer yönlerini de öğrendiğimi düşünüyorum. Derslerin ezberci yaklaşımdan uzak olarak çok iyi hazırlanmış slaytlar ile anlatılması ve teorik bilgilerin uygun örnek ve ödevler ile desteklenmesiyle kurstan almak istediklerimi fazlasıyla elde ettim. Kurs eğitmenlerimizin hepsine çok teşekkür eder, Ankara’’daki eğitimlerinizin bundan sonra da devam etmesini dilerim.

Erdinç Yavaş, C# Akademi Ankara katılımcısı
Ankara’’da gerçekleştirilen C# eğitimi ile hem nesne tabanlı programlama konusunda daha fazla bilgi sahibi oldum hem de C# denilen şu karizmatik dil ile ilgili derinlemesine bilgi sahibi oldum. Bunların yanında son derece arkadaşça ve özverili geçen 1 ay sonrasında çok güzel arkadaşlar da edindim. Bu da bana kursun diğer bir faydası oldu açıkcası. Bu kursu nesne tabanlı programlama hakkında detaylı bilgisi olmayan ve kendini bu konuda daha fazla geliştirmek isteyen tüm arkadaşlara gönülden tavsiye ederim.

Özel Not : Bu arada sizden almış olduğum eğitim sonrasında şimdi ODTÜ Teknokent’’te bir firmada C# ile ilgili projelerde yer almak üzere işe başlıyorum. Eski işimi ve Visual Basic’’i çok gerilerde bıraktım.

İbrahim Günçiçekleri, C# Akademi Ankara katılımcısı
 


C# Akademi nedir?

C# Akademi BTAkademi ve C#nedir?com un ziyaretçilerine özel hazırladığı eğitim programıdır. Kurulduğundan beri bir çok etkinlik ve eğitime imza atan ekibimiz tarafından oluşturulan eğitimimiz yine ekibimiz bünyesinde verilecektir. Açıldığından beri yoğun ilgi gören eğitim boyunca C# dilini çok yakından tanıyacak ve öğreneceksiniz.


C# Akademi Ankara sınıfından bir görüntü

C# Akademi’’nin diğer eğitim programlarından en belirgin farkı ise C# v.2 anlatılacak olması. C# V.2’’nin ilk haberlerini ve makalelerini sitemizde yayınlayan ekibimiz, bilgilerini bu eğitim programı ile de sizlerle paylaşacaklar.

Eğitim, BT Akademi’’nin Kadıköy’’de bulunan ofisinde verilecektir.

Ayrıca eğitime katılan herekese 50 YTL değerindeki en çok beğenilen Türkçe C# kitabı olan Sefer Algan’’ın Her Yönüyle C# kitabı ücretsiz olarak verilecektir.

C# Akademi eğitim fırsatını kaçırmamak için tek yapmanız gereken eğitim kontenjanı dolmadan aşağıdaki eğitim katılım formunu doldurmak ve ön kaydınızı gerçekleştirmektir.

Not : C# Akademi eğitimleri öğrenci bilgisayarı olarak Windows XP, Visual Studio.NET 2005 ve SQL Server 2005 yüklü sistemler de yapılmaktadır ve her katılımcıya 1 bilgisayar düşmektedir.


4. Dönem C# Akademi sınıfının katılımcıları ve eğitmenlerden Sefer Algan

Eğitim İçeriği


Detaylı eğitim içeriğini görüntülemek için tıklayınız.( Eğitime kayıt yapmadan önce eğitim içeriğini incelemenizde fayda var.)


Bu eğitim kimler içindir?

Bu kursun amacı daha önce herhangi bir programlama dili ile çalışmış yada yeni başlayan kişilerin Microsoft’’un yeni teknolojisi olan .NET platformunda C# ile programlama yapabilme becerilerinin geliştirilmesi ve C# dilinin ayrıntılarıyla öğretilmesidir. Bu eğitim ana hatları ile C# dilinin söz dizimi, yapısı ve temel programlama tekniklerinin(OOP) C# ile uygulanması üzerine kurulmuştur.
Eğitime nasıl kayıt olabilirim ? C# Akademi eğitimine kayıt olabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Formu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçilecektir. Bu formu doldurmanız kesin kayıt olduğunuz anlamına gelmemektedir. Kesin kaydınız sizinle görüşüldükten sonra gerçekleşecektir.

Kayıt formuna gitmek için tıklayınız.

! Önemli not : Eğitime kayıt yapmadan önce eğitim içeriğini incelemenizde fayda var.

Eğitim’’de neler verilecek?
Eğitime katılan herkese piyasa değeri 50 milyon TL (50 YTL) olan Sefer Algan’’ ın kaleme aldığı Her Yönüyle C# kitabı verilecektir.

Ayrıca eğitim sonunda isme özel hazırlanmış C# Akademi eğitimine katılım belgesi de katılımcılara verilecektir.

C#, .NET platformu üzerinde yazılım geliştirilebilecek en uygun dildir. Bu yüzden uygulama geliştirmeye başlamadan önce bu kursta verilecek bilgilerin iyice öğrenilmesi gerekir.

 
 
SON 10 Haber
» Uygulama Geliştirme Yarışması
» Microsoft Yazılım Teknolojileri
» BT Akademi Eğitim Takvimi
» BT Akademi Ankara'da
» BT Akademi’den MCPD Eğitimi...
» MVC Eğitiminde Kampanya
» İş İlanı : Avenn Group
» IT Proje Yönetimi
» ASP.Net MVC Framework Semineri
» Silverlight 3.0 Programı